суботу, 20 травня 2017 р.

Дніпро: Чи згодні Ви платити 700 грн за похід в оперу?

Телеглядачам Дніпро(петро)вського академічного театру опери та балету на виході з фойє ось уже другий тиждень поспіль пропонують заповнити анкету.

З її допомогою адміністрація театру намагається з'ясувати, чи готові дніпряни викласти за похід в театр 500-700 гривень - за одну людину. І взагалі, яку вартість квитків на звичайні вистави і антрепризи вони вважають прийнятною.- Анкету ми розробили в зв'язку з тим, що обласна влада наполегливо радить нам переходити на самоокупність і припинити просити гроші з бюджету, - коментує ситуацію завідуюча літературно-драматургічної частини театру Майя Лебедєва. - Якщо так станеться, ціни на квитки на наші вистави дійсно повинні будуть піднятися до 700 гривень. Ось ми і вирішили з'ясувати, чи готові дніпряни платити стільки. Опитування триватиме до кінця нинішнього тижня, а потім ми підведемо підсумки.

Між тим, ми вирішили провести опитування серед і наших читачів, принаймні нам цікаво, чи згодні (чи в змозі) українці платити за квиток в оперний театр такі суми. Наше опитування за посиланням -  https://goo.gl/forms/AvryWQuba2hl8wU53

За матеріалами - "Вечерний Днепр"

1 коментар:

  1. Театр у Дніпрі я за такі гроші не відвідуватиму, в цьому я впевнений.

    ВідповістиВидалити