неділя, 14 травня 2017 р.

Євробачення-2017 - ч.ІІІ - Антологія лажі, післяконкурсна.

В продовження теми

Собрал vs Зірвав
Як відомо, пісню переможцеві конкурсу - Сальвадору Сораблю, написала його сестра Луїза. Проте, журналістка UNN Ганна Писаренко вирішила, що  її прізвище слід писати як "Зібрав".Урочисто розбити мікрофон
Аналіз результатів голосування у півфіналі і у фіналі показує, що рейтинг росіянина-болгарина Костова серед українців сильно впав. Від 18 балів у півфіналі до 2 у фіналі (з них 0 від телеглядачів). Подейкують, що падіння рейтингу сталося саме через інтерв'ю про розбитий на площі "мікрофон". Ось воно це інтерв'ю:


Щоправда мікрофон Костову не дістався, отже що він буде розбивати невідомо.

Гола дупа.
Звичайно вболівальникам запам'ятався епізод з голою дупою (18+). Пишуть, що це якийсь Віталій Седюк, який колись працював на каналі 1+1.Згодом особою Седюка зацікавився особисто його ясновельможність міністр МВС Аваков. Обіцяє впаяти до 5 років:

Рекляма замість Онуки

Ті, хто спостерігав за Євробаченням на каналі UA:Перший отримали сюрприз - замість виступу ONUKA їм показали рекламу. Виправдовуються, що мовляв такі зобов'язання перед рекламодавцями, і така практика, мовляв, поширена в Європах.

в коментарях, правда, пишуть, що такі недорозвинені країни, як Німеччина, Туреччина, Чехія, Польща або Італія заблокувати Онуку реклямою не додумались.

Продовження буде....

Півтон Безвухий
дозволено поширення на умовах cc by-sa 4.0

Немає коментарів:

Дописати коментар