Про блоґ

Про блог:

Блог «Музична скриня» заснував видатний музикознавець сучасності — Півтон Безвухий. Блог присвячений головним чином музиці, і подіям, що відбуваються довкола музичної культури.
Це єдиний музичний блог де 100 % інформації — українською мовою і всі 100 % — достовірна, якісна інформація.Про автора:

Півтон Поліпластович Безвухий — видатний музикознавець і прикладний культуролог, магістр витончених мистецтв.
Народився у кількадесят кільковому році минулого століття на Бознадещині. Закінчивши наднаціональну академію мистецтва і туризма, він зосереджується на науковій та редакторській діяльностях, обіймаючи посаду головного редактора видавництва «Смури Троєщини». У 2004—2006 виконав кропітку роботу по реставрації знайденого археологом В. В. Викопай-Лайном рукопису твору невідомого автора, що пізніше був названий «Райком по-українськи».

Півтон Поліпластович — розробник численних наукових теорій та методик, серед яких метод спектрофонічного аналізу, теорія гносеофонічної континуації та багато інших. Удостоєний рядом почесних орденів і звань, зокрема щоякнайдійснішого члена трансконтинентальної академії культур.

Значення Півтона Поліпластовича у музичному сьогоденні безцінне.Див. також
Проект Півтона Безвухого "Композитор"
www.composer.ucoz.ua

3 коментарі:

  1. Вітаю! Чи нема у вас, раптом, лібрето моцартівської опери "Дон Жуан" у перекладі Лукаша? Ніде не можу знайти в інтернеті. Буду вдячний за відповідь.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Вітаю! Повинно бути ось у цій бібліотеці - https://musicinukrainian.wordpress.com/biblio/import_opera/

      Видалити