четвер, 23 липня 2015 р.

Еска Мтунгвазі : Із сесійного музиканта - в сольного.

Музикантка зимбабвійського походження Еска Мтунгвазі (Eska Mtungwazi) випустила свій дебютний альбом в 40-річному віці. До цього протягом майже двадцяти років  вона брала участь у записах понад 150 альбомів як сесійний музикант.

Для західного шоу-бізнесу останніх часів такий випадок є унікальним. Втім пояснення самої музикантки є дуже простим:

    «Я підвищувала ставки з року в рік. Брала участь у записі трьох альбомів, що були номіновані на премію Mercury. Кожного разу, якщо співпраця виходить успішною, ти отримуєш згадування про себе в пресі. Люди ж перекладають цей дивний прес на тебе, говорячи "ти мусиш записати свій альбом, ти стаєш старшою, преса говорить про тебе, але невдовзі перестане"


    Чому ніхто не питає, "а чи маєте Ви щось креативне сказати? Чи маєте Ви щось варте того, щоб винести на публіку, щось, чим Ви будете пишатися?" Я знаю, що пройшло багато часу, але мені з тим чудово.  Це музична  індустрія дає таке відчуття, ніби неможливо сказати щось креативне після 25, але це не має сенсу»


Новий альбом Ескі - Eska, містить 10 треків у стилістиці фольку з елементами R`n`B, фанку, соул і електроніки. Сама Еска виступає як автор пісень, співачка і мультиінструменталістка - грає на фортепіано, скрипці й гітарі.  Деякі її пісні доступні на YouTube


'Rock Of Ages'
Shades Of Blue' За матеріалами The Independent

Немає коментарів:

Дописати коментар