середа, 19 травня 2021 р.

103 мільйони грн виділено на ремонт Київської консерваторії

Міністерство культури виділило 103 мільйони грн на ремонт Київської кносерваторії. Інформація про це міститься у Наказі МКІП № 337 від 18.05.2021 "Про затвердження переліку проектів, які будуть реалізовані в рамках програми "Велике будівництво" у 2021 році. 

Серед 22 об’єктів, що фігурують у наказі - також об’єкти на території Києво-Печерської Лаври, Софії Київської, кількох замків на Західній Україні, Качанівського заповіднику та Національного художнього музею.

Проте Київській консерваторії найбільше пощастило - на її ремонт виділено 103 млн грн, на другому місці - Жовківська фортеця (51 млн), на третьому - замок Даниловичів в Олеську (45 млн).


Про необхідність капітального ремонту будівлі Київської консерваторії мова йшла давно, особливо гостро - в часи виборів ректора у 2018

Між тим на наш погляд Володимир Зеленський зобов’язаний був посприяти позитивному вирішенню питання. Згадаймо, адже саме Київська консерваторія у 2019 році надала свій дах, аби Таня Ліберман вперше в історії України публічно заспівала Державний гімн сидячи. На наш погляд, після такого Зеленський має не тільки виділити усі необхідні на ремонт гроші, але й особисто прийти на відкриття реставрованої будівлі і виконати у свій коронний спосіб щонайменше "Політ Джмеля".      

Півтон Безвухий

1 коментар:

  1. Я надзвичайно задоволений послугою кредитування містера Педро, і ваші пропозиції допомогли мені отримати дуже хорошу позику на житло. Я буду радий порекомендувати ваші послуги своїм друзям, які шукають позику.” не йдіть нікуди більше, якщо шукаєте позику. містер Педро найкращий. дуже рекомендую його послуги. Найкраще, з чим я коли-небудь мав задоволення працювати, це його кредит із низькою ставкою. ” це зв’язок з містером Педро на всяк випадок, якщо хтось тут шукає позику. WhatsApp: +18632310632. & електронна адреса: pedroloanss@gmail.com

    ВідповістиВидалити