понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Ще одна сатирична пісня про Путіна написана у США

Володар чотирьох премій «Греммі» американський композитор Ренді Ньюман написав сатиричну пісню, яку присвятив російському президенту Володимиру Путіну. 

Ньюман вважає, що пісня Путіну дуже сподобається. Про це композитор повідомив на своєму акаунті на ютубі. За стилістикою пісня нагадує пісні до американських мюзиклів середини минулого століття.

Пісня починається з
каламбуру (Putin = put in):  Путін одягає брюки / Кожну штанину по черзі (Putin puttin’ his pants on / One leg at a time).
Крім того він вміє водити величезний трактор через Транссибірську рівнину (так і співає), може живити ядерний реактор від свого лівої півкулі, а коли він знімає майку, жінки починають сходити з розуму, а також прогулюється зі своєю екс-дружиною Людмилою чорноморським узбережжям.


В пісні Путін
оточений дівчатами (putin girls), які постійно переконують невпевненого в собі лідера в тому, що він усе зможе. Є в пісні і красива метаформа про те, що «Іноді народ піднімається над своїм лідером, іноді лідер - над своєю країною».
В інтерв`ю The Washington Post автор повідомив, що його частково надихнула американська пісенька про Сталіна і його боротьбу проти Гітлера, що була написана в 1943-му і містила каламбур з іменем радянського : «Stalin Wasnʼt Stalling» («Сталін не гальмував»).

«АН-онлайн» ] Композитор "Корпорации монстров" написал песню про Путина (ВИДЕО) globallookpress.com Обладатель четырех премий «Грэмми» американский композитор Рэнди Ньюман написал сатирическую песню, которую посвятил российскому президенту Владимиру Путину. Ньюман считает, что песня Путину очень понравится. Рэнди Ньюман считает, что Путин - великий мировой лидер и надеется, нет, даеже уверен, что песня Путину понравится. Об этом композитор сообщил на своем аккаунте на ютубе. В песне Ньюман от лица Путина поет о его решениях во внешней политике: присоединение Крыма, курды, место Путина в истории и т.д. Ньюман, рассуждая о месте Путина в истории, использует красивую метафору: «Иногда народ возвышается над своим лидером (имеется ввиду Германия, - прим. ред.), иногда лидер — над своей страной». А когда Путин в своих силах сомневается, приходят на помощь персонажи - «путинские девушки» (putin girls), которые убеждают лидера, что он все сможет, передает «Дождь». Есть в песне и сравнение Путина с Лениным и Сталиным, - в пользу Путина, разумеется.

Немає коментарів:

Дописати коментар