вівторок, 18 квітня 2023 р.

Російський військовослужбовець бореться за чемпіонство на конкурсі Горовиця

Серед фіналістів конкурсу піаністів імені конкурсі Горовиця - російський екс-військовослужбовець Станіслав Корчагін.

Цими днями у Швейцарії проходить конкурс пам'яті Горовиця, заснований 1995 у Києві. Цього року конкурс проводиться у Швейцарії через війну, розв'язану проти України рашистами. 

Нашу увагу привернула дев'ятка півфіналістів, яка за інформацією офіційного сайту конкурсу виглядає так - Джузеппе Гуаррера, Адам Балог, Йонсон Пак, Анфіса Бобильова, Станіслав Корчагін, Юаньфань Ян, Хао Вей Лінь, Роман Федюрко, Джуліан Тревельян. 


 

Із дев'яти учасників, як бачимо, двоє представників України (Р.Федюрко і А.Бобильова), і один... із роzzії.

Як вдалося, встановити Станіславу Невмержицькому та Максимові Майбороді,  С.Корчагін - не простий росіянин. Він викладає у московському інституті музики ім. Гнесіних, а в 2014-2015 роках проходив військову службу в 154-му окремому комендантському преображенському полку (власне коли роzzія вже розв'язала проти України війну)

 


 
Звичайно вам буде цікаво дізнатись, хто саме прийняв рішення визнати рашиста Корчагіна достойним фіналу конкурсу Горовиця. Відкриваємо офіційний сайт конкурсу і бачимо, що головою журі є....
Кирило Карабиць – "визнаний світом український диригент" (с).

Дякуємо, Кіріл Іванович, дюже дякуємо. Також подякуємо і Антонію Баришевському, який очолював журі відбіркового туру.

Результати фіналу незабаром. Нам аж кортить подивитись, як Кіріл Карабиць, син відомого українського композитора, сім'я якого мусила тікати з рідної Ялти (Донецької області) щоб врятуватись від рашистів кінця 1940-х, тиснутиме руку військовослужбовцю роzzійської армії Станіславу Корчагіну, яка окупувала частину Донеччини в 2014, а в 2022 - в тому числі і Ялту...  

А ви і далі думайте, що музикавнєпалітікі і какаяразніца.  

Півтон Безвухий

Немає коментарів:

Дописати коментар