вівторок, 15 березня 2022 р.

Рада ректорів мистецьких ВНЗ України звернулась до російських колег


Рада ректорів вищих навчальних закладів України звертається до керівників ВНЗ Росії з вимогою негайного припинення підтримки війни в Україні. Документ був опублікований на Facebook-сторінці голови Ради директорів, ректора Національної музичної академії України ім. П. Чайковського Максима Тимошенка. У документі написано таке (переклад з російської - П.Б.):

Весь світ бачить жахливі наслідки агресивного, нічим не виправданого військового вторгнення до нашої країни, бомбардування, знищення міст, розстріл мирних громадян, смерть ні в чому невинних дітей та їхніх матерів.


Підтримуючи своїми боязкими ганебними підписами гидкі заклики до війни, ви тим самим стаєте співучасниками віроломних, фашистських планів Кремля, вбивств тисяч людей і виступаєте проти всього цивілізованого світу. Панове, схаменіться! Адже ціль ваших навчальних закладів спочатку спрямована на духовний розвиток та виховання загальнолюдських цінностей!


Невже майбутнє ваших студентів ви бачите у безодні військових злочинів та мракобісся? Невже ви стаєте на бік тих, хто руйнує людські долі, винищує історичні пам'ятки та надбання світової культури? Невже страх і безсилля настільки скували ваше сумління і гідність?


Закликаємо вас припинити потурати шаленим планам Кремля та зберегти честь та право носити звання ректора вищого навчального закладу!

Окрім М. Тимошенка, документ підписали:

  • Ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Василь Чернець;
  • Ректор Львівської національної музичної академії ім. Лисенка  Ігор Пілатюк;
  • Ректор Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського Наталія Говорухіна;
  • В о. Ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім І.К Карненка-Карого Інна Кочарян;
  • Ректор Одеської національної музичної академії ім А.В.Нежданової Олександр Олійник;
  • Ректор Київської муніципальної академії музики імені Рейнгольла Глієра Олександр Злотник.

Підготував
Півтон Безвухий
 

сс-by-sa 4.0

Немає коментарів:

Дописати коментар