суботу, 25 лютого 2017 р.

НСОУ: Міністр вчинив як нерозумний батько.


До нашої уваги потрапив дуже цікавий і дуже талановито складений документ,  який висвітлює непрості стосунки першого симфонічного колективу України і колишнього міністра культури, а нині - гендиректора національної філармонії Дмитра Івановича Остапенка. Документ датований ще 2014 роком, він писався в ті дні, коли Янукович щойно був визнаний "самоусуненим", і можливо ця обставина посприяла яскравому стилю листа. Але, як би там не було, віз і нині там.

Отже, ласуйте:

24 лютого 2014 року
Генеральному директору 
Національної філармонії України 
ОСТАПЕНКУ Д.І.

Копія: засоби масової інформації України

Шановний Дмитре Івановичу !

Від імені колективу і 95-літньоіо історією, закликаю Вас до підновлення історичної справедливості щодо Національного симфонічною оркестру України. Перебуваючи на посаді Міністра культури України, Ви, заснувавши симфонічний оркестр Національної філармонії, з різних причин абсолютно не подбали про забезпечення репетиційною базою першого симфонічного колективу держави, позбавивши нас повноцінного творчого процесу. Ви вчинили як нерозумний батько, який при народженні нової дитини вигнав на вулицю старшого сина.
Загальновідомо, що ще у 1937 ропі та нашим оркестром було закріплено Колонну залу ім.М.В.Лисенка. З 1989 по 1996 рік під час її капітальною ремонту Національний оркестр продовжував свою діяльність у важких умовах і ми сподівалися, що після реконструкції Національної філармонії умови для діяльності НСОУ -зміняться па краще. Проте, наші надії не справдилися завдяки Вашій позиції.
Впродовж останніх 15 років ми неодноразово зверталися до Вас, вже як до генерального директора Національної філармонії з проханням перерозподілу репетиційного часу у Колонній залі, яка залишається державною власністю, втім Ви уникали або ж ігнорували наші справедливі вимоги.
Сьогодні у Вас, шановний Дмитре Івановичу,  є шанс повернути старий борг, терміново вирішивши питання про спільне використання Колонної зали, про що укласти відповідний договір.

З повагою та надією,
Генеральний директор О. Горностай

Немає коментарів:

Дописати коментар