пʼятницю, 25 березня 2016 р.

Київська консерваторія - в топ 100 кращих мистецьких вишів світу

Шостий випуск рейтингу QS World University Rankings by Subject ранжує вищі навчальні заклади по 42 напрямках, завдяки чому є найбільшим у своєму роді рейтингом. Лише два українські виші представлені в цьому рейтингу - це Київська консерваторія і Київський університет.
Національна музична академія України посідає місце у діапазоні 51-100 в напрямку «Виконавські мистецтва». Цей рейтинг відкриває Джуліардська школа, в топ-50 фігурують московська (27-е) і пітерська (47-е) консерваторії, а поруч із Київською фігурують також консерваторії Варшави, Праги та Будапешта.

Інший український виш, представлений в рейтингу – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, він посів позицію в діапазоні 301-400 в номінації
Приєднавшись до рейтингу цього року, Україна стає однією з 60 країн світу, що визнається QS, які надають освіту світового рівня з одного або кількох предметів. Результати рейтингу були отримані на основі експертної думки 76 798 представників академічної спільноти та 44 426 роботодавців, а також аналізу 28,5 мільйона дослідних робіт і більш 113 мільйонів витягів, отриманих з бібліографічної бази даних Scopus / Elsevier.

Щорічний рейтинг з предметів QS World University Rankings by Subject дає можливість роботодавцям, студентам, батькам і викладачам отримати найповнішу і актуальну інформацію про те, які університети є кращими з кожного предмета. Повний їх список можна подивитися тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар