неділю, 7 липня 2013 р.

Моцарт таки найвідоміший….

Wolfgang Amadeus MozartВольфганг Амадей Моцарт виявляється таки найвідомішими композитором світу. Принаймні судячи з того, що його персона описана найбільшою кількістю мов на Вікіпедії - 178. Єдиний хто склав йому гідну конкуренцію за цим показником - це не менш відомий і не менш пов'язаний з легендами представник образотворчих мистецтв - Леонардо да Вінчі, його також описали 178 мовами світу. Більшу кількість статей має лише Ісус Христос (208), але порівнювати Його з нами, грішними, було б некоректно. 

Представники України у світі порівняно маловідомі, причому в перших  рядах тут виявилися політики часів відлиги - Віктор Ющенко (71) і Юлія Тимошенко (64). Трішки менше статей має футболіст Андрій Шевченко (61) і наш нинішній владика (59), ще менше - Тарас Шевченко (53).

Абсолютну першість за цим показником тримає стаття про Росію - 265 мовами світу ви можете прочитати про цю країну! Такого результату не мають навіть Сполучені штати  - лише носії 254 мов здогадуються  про її існування на мапі світу. Україна за цим показником потрапляє лише в 30-ку найвідоміших, маючи свої статті 216 мовами світу.

Повний рейтинг статей доступний на спеціальній сторінці  Вікіпедії

Немає коментарів:

Дописати коментар