неділю, 7 серпня 2011 р.

Уроки ансамблю від Міккі Мауса,

Якщо ви не обтяжені консерваторською освітою і ніщо не стримує Ваш душевний порив до ансамблевого музикування, раджу переглянути відеоурок від Міккі Мауса,  який називається "Концерт для Міккі з оркестром"  (Mickey's Big Band Concert).


В двох словах:
Вам можуть знадобитися: насос, прищіпка, піщалка і ракета.


Передрепетеційний етап. Найголовніше - дати ансамблю назву. Без цього ви просто не проінсталюєтесь.  В гурті Мікі Мауса було 6 осіб, тому вони обрали назву "сенсаційна шістка". Як тільки придумаєте - починайте репетиції.Репетицію почніть з настройки інструментів. Найлегше з клавішними інструментами - тут головне, щоб усі клавіші були розташовані в правильному порядку. Орієнтуйтесь по кольорах, в який вони пофарбовані, або по цифрах, які на них написані. Якщо на клавішах Вашого фортепіано цифри не намальовані, зверніться з цим до постачальника, в крайньому випадку спробуйте самі домалювати. Всі цифри мають йти по порядку.


Складніше з духовими - в процесі настройки Ваше тіло може затягнути в розтруб, і вивільнитись ви зможете тільки за допомогою насосу - повітря слід вкачувати через мундштук аж поки Вас не вичавить на свободу. Зі струнними теж непросто - їх струни занадто тонкі, щоб писати на них цифри, тому доведеться їх таки підтягувати кілками, а щоб знати до якої висоти їх підтягувати - користуйтесь піщалкою.

Деякі духові продукують настільки потужний потік звуків, що ноти можуть злетіти з пюпітра. Тому майте прищіпку, нею  можна закріпити ноти. 


Настроєні інструменти - це половина успіху. Друга половина успіху - це ансамбль. Як не дивно, навіть якщо всі учасники ансамблю музикують одночасно, грати вони можуть в різнобій. Секрет полягає в тому, що всі мусять грати в одному ритмі!  Буде легше, якщо ритм Вам вказуватиме вільний від музичного інструмента учасник. Наприклад, якщо Ви маєте елегантного собаку і він добре володіє своїм хвостом - кращого диригента Вам не знайти!

І останнє. Ви можете настільки захопитися процесом репетиції, що й не помітите, що спізнюєтесь на концерт! З нашими одвічними заторами на дорогах вихід тільки один - РАКЕТА! Тільки на ракеті ви дістанетесь на концерт вчасно.

Якщо Ви виконаєте всі поради - успіх гарантований. Якщо ж у Вас раптом виникли сумніви у дієвості рецепту - огляньте стрічку, наприклад на ex.ua, і Ви переконаєтесь! Рекомендований вік перегляду - від 2 до 6, але зізнаюсь, і для моїх кількадесят кільки років - чудовий фільм! ;)

Немає коментарів:

Дописати коментар