неділя, 26 серпня 2018 р.

НМАУ: В. Рожок повертається?

Володимир Рожок, ректор Національної музичної академії України ім. П. Чайковського у 2004-2018 роках заявив про намір подати свою кандидатуру на вибори ректора цього закладу знову. Таким чином 20 вересня консерваторці  імовірно обиратимуть між двома кандидатами - Максимом Тимошенком і Володимиром Рожком.  


Відповідне повідомлення В.Рожок опублікував у соцмережі Фейсбук.   Зокрема, В. Рожок пише про те, що пропонував свою  кандидатуру на вибори ректора, призначені 19 червня, але відкликав під тиском погроз. Також він піддає жорсткій критиці кандидатуру М. Тимошенка і категорично відкидає усі звинувачення, що звучали на його адресу останнім часом. 


"....Оцінивши складну ситуацію в академії я вирішив подати свої документи на конкурс ректора академії і зробити все, щоб зупинити цей театр абсурду! Академія повинна виконувати своє головне завдання - виховувати високопрофесійні кадри для музичної культури нашого народу і держави!" - завершує своє повідомлення В. Рожок.

А ми хочемо з’ясувати електоральні настрої консерваторців, і пропонуємо Вам взяти участь в цьому опитуванніОпитування анонімне, звільненням з роботи Ви не ризикуєте :)


Оновлення: на сайті НМАУ з’явився лист із проханням залишити Бровія А.А. на посаді в.о. ректора. В листі, зокрема, міститься такий пасаж:
«через Максима Тимошенка, учня ярого українофоба Михайла Горбачова, котрий паплюжить нашу державу, підтримує анексію Криму й російсько-українську війну, до керування НМАУ ім. П.І.Чайковського намагаються дорватися одіозні політики Євген Рибчинський, Михайло Кулиняк, Максим Луцький, Василь Хмельницький, брати Клюєви, Віктор Медведчук».
Який інтерес у керуванні НМАУ можуть мати В.Медведчук чи брати Клюєви, не уточнюється. Лист містить 32 підписи, автентичність яких, щоправда, теж потребує перевірки.


Див. також наші попередні матеріали:
Немає коментарів:

Дописати коментар